reklama

Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 03 sierpień 2015, 14:26 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja
Ten artykuł przeczytasz w 2 - 4 min.

Kronika zdarzeń z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 27 lipca do 2 sierpnia

W minionym tygodniu zatrzymano 8 nietrzeźwych kierujących ? po użyciu alkoholu do 3 promili oraz 4 kierujących pomimo zakazu, co w świetle nowych przepisów jest traktowane jak przestępstwo.

Czołówka w Czyszkówku

reklama


1 sierpnia w miejscowości Czyszkówek, na wiadukcie doszło do czołowego wypadku z udziałem osobowego vw i peugeota. Kierujący osobowym vw z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku peugeota. Kierowca vw i pasażer z peugeota trafili do szpitala. Sprawę prowadzą policjanci z Garwolina.

Sezon na złodzieja

27 lipca w Żelechowie na ul. Długiej, nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch rowerów. Odzyskaniem mienia i ustaleniem sprawcy zajęli się policjanci Żelechowa. Tego samego dnia w miejscowości Kraski Górne, nieznany sprawca dokonał kradzieży łódki wędkarskiej. Okoliczności wyjaśniają policjanci z Łaskarzewa. W miejscowości Jagodne, nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego i dokonał kradzieży pompy oraz przedłużaczy elektrycznych. Sprawę prowadza policjanci z Garwolina. 29 lipca w miejscowości Żelazna, nieznany sprawca włamał się do sklepu i dokonał kradzieży papierosów, wyrobów alkoholowych, leków oraz rzeczy spożywczych. Sprawę prowadza policjanci z Pilawy. Do kolejnych kradzieży doszło 1 sierpnia. W miejscowości Józefów, nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru, a w miejscowości Górzno Kolonia, nieznany sprawca włamał się do budynku gospodarczego, skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi oraz roweru. Sprawę prowadzą policjanci z Garwolina.

Uwaga na sarny

W minionym tygodniu aż trzykrotnie doszło do zderzenia pojazdów z sarnami. 28 lipca w miejscowości Gąsów, kierujący osobowym renaultem potrącił sarnę, które wbiegła wprost pod nadjeżdżający pojazd. 31 lipca w Woli Koryckiej doszło do zderzenia osobowej skody z sarną. Dzień później w miejscowości Żabianka z sarną zderzył się osobowy vw.

Mężczyznę przejechał ciągnik bez kierowcy

29 lipca w miejscowości Podzamcze, z dotychczas nieustalonych przyczyn doszło do przejechania 68-letniego mężczyzny przez niekierowany ciągnik rolniczy massey. Okoliczności wyjaśniają policjanci z Łaskarzewa

Był ścigany listem gończym

30 lipca w miejscowości Kotłówka, policjanci z wydziału kryminalnego garwolińskiej policji, na podstawie listu gończego, zatrzymali 25-letniego mężczyznę który najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

12-latek sprawcą kolizji

31 lipca w miejscowości Podwierzbie, 12-letni chłopiec wyjeżdżając ciągnikiem rolniczym z posesji, wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do kolizji drogowej z udziałem radiowozu. Na ojca nieletniego nałożono mandat.

Pijani na drogach

27 lipca w miejscowości Kozice, policjanci z Trojanowa, zatrzymali do kontroli drogowej 48-letniego mężczyznę, który po drodze publicznej kierował rowerem, mając 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 29 lipca w miejscowości Życzyn, policjanci z Trojanowa, zatrzymali do kontroli drogowej 67-letniego mężczyznę, który po drodze publicznej kierował rowerem, mając prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawę prowadzą policjanci z Trojanowa. 30 lipca w miejscowości Ryczyska, policjanci z Żelechowa, zatrzymali do kontroli drogowej 29-letniego mężczyznę, który po drodze publicznej kierował rowerem, pomimo orzeczonego zakazu. Sprawę prowadzą policjanci z Żelechowa. 31 lipca w Sobolewie na ul. Onufrego Błachnio, policjanci z Łaskarzewa zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego mężczyznę, który kierował osobowym audi, mając prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawę prowadzą policjanci z Łaskarzewa. 31 lipca w Puznówce, policjanci z Pilawy zatrzymali do kontroli drogowej 60-letniego mężczyznę, który po drodze publicznej kierował rowerem, mając w swoim organizmie prawie 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz. Sprawę prowadzą policjanci z Pilawy. W Pilawie na ul. Aleja Wyzwolenia, policjanci z Pilawy zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego mężczyznę, który po drodze publicznej kierował rowerem, mając w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz. Sprawę prowadzą policjanci z Pilawy. 31 lipca w Dudce, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 27-letniego mężczyznę, który po drodze publicznej kierował rowerem, mając w swoim organizmie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz. Sprawę prowadzą policjanci z Garwolina.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama