Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 12 marzec 2018, 09:37 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 5 do 11 marca

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 235 interwencji.

Areszt za narkotyki

5 marca w Goździku policjanci ujawnili u 29-letniego mężczyzny dwie dilerki z białym proszkiem – amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. Dzień później w Miętnem policjanci ujawnili u 24-latka woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego koloru brunatnego - marihuany. Mężczyzna także został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Zderzenie 4 aut w Lipówkach

6 marca w Lipówkach doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że mężczyzna kierujący samochodem marki Opel Corsa nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył samochodu marki Volvo, który następnie uderzył w Forda Focusa, a ten w Forda Focusa S-MAX. Na skutek zdarzenia ogólnych obrażeń ciała doznał kierujący volvo, który został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z PP  Pilawa.

Wypadek w Górkach

7 marca w Górkach doszło do wypadku, w którym ucierpiała jedna osoba. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 44-letni mężczyzna kierujący samochodem marki VW Transporter na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożne drzewo po przeciwnej stronie jezdni. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznał 55-letni pasażer pojazdu i został przetransportowany do szpitala. Kierujący był trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Nietrzeźwi na drogach

8 marca w Trojanowie policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu lubartowskiego, który kierował samochodem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.62 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 9 marca w Garwolinie zatrzymany przez funkcjonariuszy 33-letni kierowca forda miał 3.04 promila i dodatkowo sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Tego samego dnia w miejscowości Stodzew policjanci zatrzymali 49-latka, który kierował autem, mając 3.08 promila i także posiadał zakaz prowadzenia pojazdów. 10 marca w Rębkowie policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę. Kierowca mazdy usiadł za kółko, mając 2.16 promila.

Zatrzymali poszukiwanego

10 marca w Puznówce policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej oraz celem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

KPP Garwolin/oprac. red.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także ad content

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.