Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 12 luty 2018, 09:38 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaistniałych od 5 do 11 lutego

Czołówka w Choinach

5 lutego w Choinkach doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letni mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym marki Mitsubishi Canter na łuku drogi nie zachował ostrożności, na skutek czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem osobowym marki Peugeot 206, którym kierowała 38-letnia kobieta. Na skutek zderzenia obrażeń ciała doznała pasażerka osobówki 39-letnia kobieta która trafiła do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Zatrzymali poszukiwanego

7 lutego w Miastkowie Kościelnym policjanci zatrzymali 60-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w Warszawie, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymanego doprowadzono do zakładu karnego.

Odnaleźli mężczyznę w lesie

9 lutego w Sokole podczas poszukiwań prowadzonych przez straż pożarną i policję w lesie odnaleziono poszukiwanego 22-letniego mężczyznę, który 7 lutego wyszedł z domu. Zaginięcie mężczyzny na policję zgłoszono 8 lutego. Mężczyzna po odnalezieniu trafił pod opiekę medyczną.

Zatrzymany za narkotyki

9 lutego w Sobolewie policjanci z PP Łaskarzew u 21-letniego mężczyzny ujawnili dwa woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy i marihuany. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pijani rekordziści

9 lutego w Garwolinie policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Ford Focus, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2.98 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz kierował pojazdem, nie stosując się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.  Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. Tego samego dnia w Chrominie zatrzymali 45-latka, który kierował samochodem marki Audi, mając 3.01 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 11 lutego w Woli Rębkowskiej policjanci z zatrzymali 26-latka, który kierował po drodze publicznej skuterem, mając 1.26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Włamali się i ukradli sztućce

Pomiędzy 4 a 10 lutego nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego w Rębkowie, skąd dokonali kradzieży trzech kompletów sztućców. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców włamania zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież