Maciejowice grają dla Dudusia!

Opublikowano: 10 luty 2018, 12:34 Kategoria Aktualności
MaciejowiceDuduś

Dzisiaj rano wystartowała dwudniowa impreza charytatywna dla Michała Kowalewskiego. Przyjaciele zbierają pieniądze na leczenie i rehabilitację Dudusia, który walczy z nowotworem. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji i wiele ciekawych przedmiotów do wylicytowania.

„Wszyscy razem dla Dudusia” – pod takim hasłem 10 i 11 lutego w gminnej hali sportowej w Maciejowicach odbędzie się impreza charytatywna, podczas której zbierane będą pieniądze na leczenie i rehabilitację Michała „Dudusia’’ Kowalewskiego. Michał zmaga się z mięsakiem kości – niezwykle rzadkim nowotworem - zaledwie 1% wszystkich nowotworów złośliwych u ludzi dorosłych.

Dzisiaj rano wystartował turniej piłkarski dla dzieci. Jutro na boisku zmagać się będą dorośli. Podczas imprezy odbędą się także warsztaty makijażu, pokazy barmańskie. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i kawiarenki. W niedzielę dla uczestników wydarzenia zagrają zespoły Dynamic i Tarło.Będzie także szansa na wygranie wielu atrakcyjnych nagród – główna z nich to rejs po Mazurach. Do wylicytowania będzie między innymi: książka z autografem Kamila Glika, fotel, koszulka Macieja Makuszewskiego  (Lech Poznań), płyty z autografem Agnieszki Chylińskiej i Sound’n’Grace, piłkę z podpisami zawodników Legii Warszawa, a także prezenty od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Anny i Roberta Lewandowskich.

Akcje wspierają także znane nazwiska – między innymi Jurek Owsiak, Dawid Kwiatkowski, Michał Koterski czy Filip Chajzer.

Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie i rehabilitacje Michała.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia.

jd

 


 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież