Studniówkowe szaleństwo w Dwójce

Opublikowano: 14 styczeń 2018, 12:23 Kategoria Aktualności
zsp 2 garwolinstudniówka

- Drodzy maturzyści, życzę abyście świadomie wybierali i przekraczali drzwi stojące na waszej, dorosłej ścieżce życia, dążąc do wyznaczonych celów – mówiła dyrektor Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie podczas tegorocznej studniówki. Ewa Flaga dała sygnał do odliczania symbolicznych 100 dni do matury 2018.

Tegoroczni abiturienci sześciu ostatnich klas Technikum nr 2 w Garwolinie za miejsce balu studniówkowego wybrali gościnne progi domu weselnego Nowy Pilczyn.

- Spędziliście w naszej szkole kilka lat. Nawiązaliście nowe znajomości i przyjaźnie. Zdobyliście nowe doświadczenia i kwalifikacje zawodowe, poszerzyliście wiedzę. Mam nadzieję, że zaprocentuje to podczas ostatnich egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie oraz w maju, gdy będziecie zdawać maturę – mówiła dyrektor szkoły Ewa Flaga. - Drodzy maturzyści, życzę abyście świadomie wybierali i przekraczali drzwi stojące na waszej, dorosłej ścieżce życia, dążąc do wyznaczonych celów – dodała, nawiązując do cytatu Isaiaha Berlina.

Dobrego wykorzystania najbliższych 100 dni życzył także Michał Jaworski, reprezentujący wicemarszałek senatu Marię Koc oraz posła Grzegorza Woźniaka. - Bawcie się na pełnym gazie jak gazda w ekstazie – życzył z kolei przewodniczący rady rodziców szkoły Stefan Gniadek.

Na chwilę refleksji zdecydowali się przedstawiciele młodzieży. – Dziękujemy za każde 45 minut, które z nami spędziliście, za każdy poprawiony sprawdzian i za każdą, no może nie każdą, ocenę wstawioną do Librusa – mówili Natalia Teperek i Nikodem Majewski.

W tym roku społeczność Dwójki zaprezentowała się tanecznie nie tylko w polonezie i „belgijce”, ale również w walcu. A później zabawa trwała do białego rana przy muzyce zespołu Aneks.

Łukasz Korycki

Komentarze  

0 #2 domowakasa 2018-01-17 19:10
Cytuję stary:
Ile kosztuje taka studniówka od osoby?

500....
Cytować
0 #1 studniówkastary 2018-01-15 13:57
Ile kosztuje taka studniówka od osoby?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież