Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj rano w Zwoli (gm. Miastków Kościelny). Kierowca autobusu ze szkolną wycieczką zjechał do rowu. Mężczyzna zmarł.

Do zdarzenia doszło po godz. 8. – Uczniowie szkoły w Miastkowie Kościelnym wyruszyli na wycieczkę. W miejscowości Zwola, prawdopodobnie w wyniku zasłabnięcia kierowcy, autobus wjechał do rowu i tam pozostał – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Jak dodaje, kierowca autobusu nie żyje. Autobusem podróżowało 43 dzieci oraz trzech opiekunów. Dzieci zostały odebrane przez rodziców. Nie odniosły one obrażeń.

Na miejscu pracuje policja. Jeden pas drogi powiatowej jest zablokowany. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Aktualizacja, godz. 10.05. Jak informuje st. kpt Tomasz Biernacki, oficer prasowy Komendanta PSP w Garwolinie, w akcję zaangażowanych było 12 zastępów straży pożarnej, w tym 3 PSP. Na miejsce skierowano także śmigłowiec LPR.

Aktualizacja, godz. 16.10. Dodane zdjęcia z miejsca wypadku (źródło: KPP Garwolin).

red.

Komentarze  

0 #3 tak bywaegon 2017-12-10 11:21
http://3obieg.pl/gdy-policjant-sie-pomyli
Cytować
0 #2 ...Żenada 2017-12-08 00:29
Cytuję Czytelnik:
Wszystkie portale mają zdjęcia od czytelników albo wlasne. Dlaczego kurier garwoliński otrzymał zdjęcia z Policji. Jakieś specjalne traktowanie, że to portal pisowski.

Jak już chciałeś(aś) tak zabłysnąć z tym komentarzem to przynajmniej było nie mylić stron. Czytasz na WG a piszesz o KG...no i Zgasleś(aś). Spadająca gwiazda!
Cytować
0 #1 CiekaweCzytelnik 2017-12-07 15:47
Wszystkie portale mają zdjęcia od czytelników albo wlasne. Dlaczego kurier garwoliński otrzymał zdjęcia z Policji. Jakieś specjalne traktowanie, że to portal pisowski.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież