Pijani matka i konkubent "opiekowali się" dziećmi

Opublikowano: 04 grudzień 2017, 18:34 Kategoria Aktualności

Garwolińscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta, w którym zgłoszono anonimową interwencję. Na miejscu okazało się, że 25–letnia matka i jej 38–letni partner mając blisko po dwa promile alkoholu sprawowali opiekę nad dziećmi. Dwójka rodzeństwa została przekazana pod opiekę osoby trzeźwej. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

W sobotę po godzinie 16.00 oficer dyżurny garwolińskiej policji otrzymał anonimowe zgłoszenie o sprawowaniu opieki nad dziećmi przez nietrzeźwych rodziców. Na interwencję domową pojechał patrol policji.

- Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zastali 25–letnią kobietę wraz z konkubentem i dwójkę ich małoletnich dzieci. Policjanci potwierdzili, że rodzice byli pod wyraźnym  działaniem alkoholu. Wynik badania wykazał, że 25–letnia matka, jak również jej partner mieli blisko po dwa promile alkoholu, a mimo to opiekowali się dziećmi – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.  

Rodzeństwo w wieku 6 i 4 lata zostało przekazane pod opiekę osoby trzeźwej. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

KPP Garwolin

fot. arch.

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież