Wielbłąd dla Żelechowa!

Opublikowano: 04 grudzień 2017, 13:05 Kategoria Aktualności
ŻelechówOrszak Trzech Króli

Żelechów zwyciężył w tegorocznym konkursie organizowanym przez fundację Orszak Trzech Króli. 6 stycznia ulicami Żelechowa przejdzie orszak, a w nim wielbłąd. Wszystko dzięki głosom mieszkańców.

Już po raz piąty mieszkańcy miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli mogły wygrać wielbłąda. 14 listopada ruszył konkurs „Głosuj na wielbłąda! I  wygraj korony!”, w którym główną nagrodą jest wizyta egzotycznego aktora podczas orszaku odbywającego się w zwycięskiej miejscowości.

Wielbłąd jedzie do miejscowości, która uzyskała najwięcej ważnie oddanych głosów. Głosować mogli mieszkańcy orszakowych miejscowości, jak również osoby, które chciałyby wesprzeć wybrany orszak. Konkurs zakończył się 30 listopada. Dzisiaj fundacja ogłosiła wyniki. Zwyciężył Żelechów, zyskując w drugim etapie głosowania 2675 głosów.

Wielbłąd z orszakową wizytą był już w Rzeszowie, Dziemianach, Borku Starym, Żninie i w Wołowie. Za każdym razem walka o niego trwała do samego końca. Wielbłąd jest tylko jeden, ale zasady konkursu nie przewidują przegranych. Miejscowości, które zajmą drugie i trzecie miejsce, otrzymają czekoladki do rozdania w czasie Orszaku - odpowiednio 3 000 i 2 000. Ponadto, każdy ważnie oddany głos zostanie nagrodzony koroną – jednym z symboli Orszaku. Miejscowość otrzyma tyle koron, ile głosów zostało na nią oddanych.

mat.pras./red.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także ad content

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.