reklama

Wypadek na nadwiślance. "801" była zablokowana

Opublikowano: 15 listopad 2017, 17:48 Kategoria Aktualności
wypadekwilganadwiślanka801
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

Do czołowego zderzenia dwóch samochód doszło na drodze wojewódzkiej nr 801 na terenie gminy Wilga. Droga jest całkowicie zablokowana.

Przed godz. 17 czołowo zderzyły się opel i volkswagen. Według naszych nieoficjalnych informacji, poszkodowana została kobieta kierująca vw.

Na miejscu zadysponowano śmigłowiec LPR. Droga jest całkowicie zablokowana. Policji samochody osobowe kieruje na objazdy przez Mariańskiego Porzecze. Do wypadku doszło między Celejowem a Mariańskim Porzeczem.

reklama


Za informację i zdjęcia dziękujemy czytelnikowi.

Aktualizacja, godz. 21.55. Dodane zdjęcia. Ruch na DW nr 801 przywrócono ok. godz. 21.

Aktualizacja, 17 listopada, godz. 7.20. - Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca samochodem m-ki VW Golf  na prostym odcinku drogi z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z jadącym samochodem m-ki   Oplem Morano. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznali obydwoje kierujący i zostali przetransportowani do szpitali. Kierowca opla trzeźwy.  Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

red.

fot. arch.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama