Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 30 październik 2017, 15:57 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 23 do 29 października

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 249 interwencji.

Ukradli dwa quady. Jeden już odnaleziono

W nocy z 22 na 23 października w Pogorzelcu nieznani sprawcy włamali się do budynku gospodarczego, skąd dokonali kradzieży dwóch quadów. Jeden z pojazdów został odnaleziony w lesie w tej samej miejscowości i już został zwrócony prawowitemu właścicielowi. Ustaleniami w tej sprawie zajmują się policjanci z PP Maciejowice.

Wypadek na „801"

25 października w Mariańskim Porzeczu na DW 801 doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 69-letni mężczyzna, kierując samochodem osobowym marki Renault, z dotychczas niewyjaśnianych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z osobową toyotą kierowaną przez 46-letniego mężczyznę. Na skutek zderzenia pojazdów kierujący toyotą doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Kierujący trzeźwi. Okoliczności wypadku ustalają policjanci z PP Wilga.

Zderzenie na parkingu. Z promilami

29 października w Sulbinach 28-letni kierowca osobowego vw, podczas wykonywania manewru cofania, uderzył w zaparkowanego osobowego peugeota. Jak się okazało, mężczyzna kierował pojazdem, znajdując się w stenie nietrzeźwości wynoszącym 1,36 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Kolizja na Stacyjnej. Z promilami

29 października w Garwolinie na ul. Stacyjnej 29-letnia kobieta doprowadziła do kolizji drogowej. Jak się okazało kobieta kierowała pojazdem, znajdując się w stenie nietrzeźwości wynoszącym 2,49 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Poszukiwani zatrzymani

29 października w Łaskarzewie policjanci z WK KPP Garwolin zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Garwolinie celem odbycia kary pozbawienia wolności. 25 października w Borowiu policjanci z ZP Borowie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lublin-Zachód do ustalenia miejsca pobytu oraz celem doprowadzenia do zakładu karnego, a 23 października w Parysowie policjanci z PP Pilawa zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Łukowie do ustalenia miejsca pobytu oraz celem doprowadzenia do zakładu karnego.

KPP Garwolin/oprac. red

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież