Już po raz trzeci w Żelechowie odbędzie się pochód Wszystkich Świętych. Orszak co roku cieszy się dużym zainteresowaniem miejscowych parafian.

Pochód rozpocznie się 31 października (wtorek) po wieczorowej mszy świętej. - Orszak jak co roku cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego w tym roku chcielibyśmy w sposób szczególny docenić kreatywność dzieci i ich rodziców. Nagrodą za najciekawszy, najbardziej pomysłowy, niespotykany strój Świętego będzie nagroda, ale nie byle jaka, gdyż na zwycięzcę czeka tablet „z górnej półki”! . Każdy przebrany za świętego otrzyma „aniołka” – informują organizatorzy.

To nie koniec atrakcji przygotowanych dla mieszkańców Żelechowa tego dnia. Po przejściu ulicami miasta, uczestnicy udadzą się do miejscowego Domu Kultury, gdzie odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. Prowadzącą będzie znana i lubiana s. Kasjana,  opatrznościanka z Grodziska. Podczas balu przewidziany jest poczęstunek, który przygotuje żelechowski oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

- Czekamy na Was z niecierpliwością 31 października, przed głównym wejściem do kościoła - zaprasza proboszcz parafii wraz z duszpasterzami.

mat. pras./opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież