Nowe miejsce zabaw w Żabieńcu

Opublikowano: 25 październik 2017, 15:50 Kategoria Aktualności

Plac zabaw to wielka sprawa dla małej miejscowości. Nowym miejscem do aktywnego spędzania czasu mogą się cieszyć mieszkańcy Żabieńca w gminie Parysów. Radość rysuje się przede wszystkim na twarzach najmłodszych.

21 października w Żabieńcu odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw. Urządzenia na placu zabaw zostały ufundowane przez firmę AkzoNobel. W ramach programu społecznego firma od lat angażuje się w liczne akcje budowania przyjaznej przestrzeni.

Na spotkaniu obecne były władze gminy Parysów oraz mieszkańcy wsi Żabieniec. Ksiądz kanonik Włodzimierz Tendorf dokonał poświęcenia nowo otwartego obiektu. Reprezentujące firmę AkzoNobel Katarzyna Kowalczyk i Jolanta Mucha oraz przedstawiciele samorządu gminy i sołectwa wsi Żabieniec uroczyście przecięli wstęgę, oficjalnie otwierając nowy plac zabaw. Mimo deszczowej pogody na twarzach najmłodszych malował się uśmiech, ponieważ spełniły się ich marzenia. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki z logo firmy AkzoNobel, a na najmłodszych czekały słodkie upominki.

parysow.pl/oprac. jd

fot. parysow.pl

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież