Mieszkańcy osiedla Jagodzińska narzekają na fatalny stan parkingu, który należy do urzędu miasta. Jak zapewniają urzędnicy, problem zniknie do końca roku.

Paulina przesłała do naszej redakcji zdjęcie, które doskonale obrazuje problem. Nierówny teren, po byłej kotłowni, po opadach deszczu staje się błotnistym poligonem naszpikowanym kałużami.

„W imieniu mieszkańców osiedla Jagodzińska bardzo prosimy o interwencję. Tak wygląda miejski parking. Prosiliśmy wielokrotnie o utwardzenie i nic” – czytamy w wiadomości.

O złym stanie parkingu wiedzą urzędnicy magistratu. – Do końca roku ten teren zostanie utwardzony żwirem i tłuczniem – zapewnia Albert Baran, kierownik wydziału gospodarki komunalnej garwolińskiego urzędu miasta.

łk

fot. czytelniczka

Komentarze  

-3 #9 parking za darmoAdam 2017-10-27 23:13
Nie będę z Tobą dyskutować bo mocny to jesteś tylko w internecie. Mieszkam sobie na swoim i mam Cię głęboko w du*** :) moj numer 508241506 chcesz możemy podyskutować na ten temat. To zrobię Ci za darmo parking tam gdzie mieszkasz skoro tak płaczesz.
Cytować
+1 #8 takegon 2017-10-27 22:27
To jeszcze niech za urzędem miasta usuną asfalt bo mogą parkować w błocie a nie za mieszkańców pieniądze wygody mieć , i ogrzewanie im wyłączyć bo rzekomo płacisz . Płatne parkingi w centrum a pieniędzy jak nie mieli tak dalej nie mają za to na nowe autko jest .Z tym radnym to porządek zróbcie bo jeśli i na budzeniu jest ten sam to wam współczuję ,tam też czołgiem jedynie można jeżdzić .
Cytować
0 #7 posysajMarley 2017-10-27 18:20
koleŻkami to nigdy nie byliśmy i nie będziemy kołku. Droga to jest co innego, a ty domagasz się żeby miasto nie dość że blokowało plac, który mogłoby przeznaczyć na pożyteczniejsze cele niż szrot, to jeszcze żeby wyłożyło kasę na ogrodzenie i utwardzenie (miasto, czyli wszyscy). Nawet na tym jednym zdjęciu widać wyraźnie, zaparkowane w tle pojazdy na utwardzonym terenie. Prawda jest taka że płacisz grosze, za grosze dostałeś własność, a wymagasz standardu jakbyś przynajmniej za normalne pieniądze u Ochnika kupił. Może jeszcze garaż podziemny ci wybudujemy dyletancie? Nie podoba się, to sobie kup/wybuduj w lepszym standardzie, a nie wiecznie daj i daj... Masz tanio, wręcz za frajer, to się ciesz, ładnie podziękuj i twarz w obrok intelektualny karle.
Cytować
+1 #6 ParkingMieszkaniec 2017-10-27 17:53
Chcialam przypomniec Panu Radnemu J. Walczakowi, ze przed wyborami obiecywal Pan mieszkancom naszego osiedla utwardzenie parkingu kostka brukowa. Pamietamy, czekamy - Wyborcy 2018.
Cytować
+2 #5 lecz sie gosciuAdam 2017-10-27 14:46
Haha śmieszny jesteś. Skoro płacę miastu za mieszkanie to chce mieć ku temu warunki, jeszcze powiedz mi , że muszę sobie sam i klatkę wyremontować??? Mieszkania są na własność ale trzeba czynsz płacić. Więc koleszko wymagam żeby się w błocie na paplac. Jak ktoś chce żeby mu wyremontowali drogę bo błoto to też ma sobie sam wyremontować skoro to droga Miasta???? Baran.
Cytować
-3 #4 furyMarley 2017-10-27 10:17
się pytam, bo ja żeby mieć gdzie (wygodnie i bez błota) zaparkować moją kolekcję aut ;) to musiałem sobie sam ogarnąć parking. Wykupić/wynająć teren, ułożyć kosteczkę. A nie się oglądać że zrobią to za mnie. Z jakiej k..wa racji miasto ma płacić za to, że darmozjad jeden z drugim będzie miał gdzie swojego zdechlaka zaparkować na czas leżenia na kanapie i czekania na przelew 500+?! Co to za kraj?! Albert, ani się waż cokolwiek tam grodzić lub utwardzać. Miejskie parkingi, to są w centrum żeby się handel kręcił itp. a nie pasożytom jeszcze ułatwiać pasożytowanie. Czytelniczka zamiast lamentować, to zakasać rękawy i ogarnąć teren, albo za swoje sobie ogarnąć miejsce. W d..pach im się poprzewracało.
Cytować
0 #3 PARKING PŁATNY........OLA 2017-10-26 16:34
ROZWIĄZANIE JEST PROSTE . ZROBIC PŁATNY PARKING TAKIE ROZWIĄZANIA PRZECIEŻ STOSUJE URZĄD MIEJSKI, KASA PRZECIEZ POTRZEBNA NA RÓŻNE POMYSŁY WŁODARZY I RADNYCH
Cytować
-2 #2 ?Sąsiadka 2017-10-26 12:36
Cytuję Marley:
Takie pytanie mam, bo się nie znam... serio. Nigdy nie mieszkałem w bloku. Czyje są te mieszkania na tym konkretnie osiedlu?

To jest "hamburg". Ziomale z miasta znają odpowiedz.
Cytować
0 #1 ?Marley 2017-10-26 08:47
Takie pytanie mam, bo się nie znam... serio. Nigdy nie mieszkałem w bloku. Czyje są te mieszkania na tym konkretnie osiedlu?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież