Wypadek na DK nr 17. Trasa jest zablokowana

Opublikowano: 22 październik 2017, 21:19 Kategoria Aktualności
dk 17wypadeklipówkitrąbkigmina pilawa

Do groźnego wypadku doszło po godz. 19 na drodze krajowej nr 17 między Lipówkami a Trąbkami (gm. Pilawa). Droga jest całkowicie zablokowana.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 19.15. Jak informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zderzyły się trzy samochody. – Są dwie osoby poszkodowane, w tym nastoletnie dziecko – wyjaśnia policjant.

Według naszych ustaleń, osobowa toyota, jadąca w kierunku Warszawy, zwalniała przed sygnalizacją świetlną w Lipówkach. Jadący za pojazdem hyundai, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z trzecim autem, który wylądowało w rowie.

Droga nr 17 jest całkowicie zablokowana. Policja wytyczyła objazdy przez Parysów.

Za informację o wypadku dziękujemy czytelnikowi Andrzejowi.

Aktualizacja, 23 października, godz. 6.40. Droga została odblokowana ok. godz. 23.

Aktualizacja, 23 października, godz. 11:43

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letni mężczyzna, kierując samochodem osobowym marki Hyundai, z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym w kierunku Garwolina samochodem osobowym marki Nissan kierowanym przez 51-letnią kobietę, a następnie zderzył się z pojazdem marki Toyota jadącym w kierunku Warszawy kierowanym przez 37-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały kierująca oraz 13-letnia pasażerka samochodu marki Nissan, które zostały przewiezione do szpitali. Kierujący pojazdami zbadani na trzeźwość z wynikiem 0,00 promila w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Aktualizacja, 23 października, godz. 11.55. - Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letni mężczyzna kierując samochodem osobowym m-ki Hyundai z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie doszło do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym w kierunku Garwolina samochodem osobowym m-ki Nissan kierowanym przez 51-letnią kobietę, a następnie zderzył się z pojazdem m-ki Toyota jadącym w kierunku Warszawy kierowanym przez 37-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały kierująca oraz 13-letnia pasażerka samochodu m-ki Nissan, które zostały przewiezione do szpitali. Kierujący pojazdami zbadani na trzeźwość z wynikiem 0,00 promila w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa - precyzuje asp. szt. Kapusta.

Łukasz Korycki/KPP Garwolin

Komentarze  

+1 #5 StrachuZbyszek 2017-10-23 17:34
Siema STRACHU !!!
Cytować
+2 #4 HienyWojtek63 2017-10-23 16:08
Cytuję gosc:
Panią z Nissana proszę o pilny kontakt na


Hiena prawie cmentarna prosi o kontakt...
Jak najdalej od tych zwierząt !
Cytować
+2 #3 janekjanek 2017-10-23 13:44
"Kierujący pojazdami zbadani na trzeźwość z wynikiem 0,00 promila w wydychanym powietrzu" Gdzie tu jest logika w tym zdaniu. Czasami warto przeczytać przed publikacją.
Cytować
-4 #2 wypadek w Lipówkachgosc 2017-10-23 13:12
Panią z Nissana proszę o pilny kontakt na
Cytować
-11 #1 ORMODEK 2017-10-23 08:01
Mam pomysł dla Policji, dla Pana Andrzeja z Trąbek warto ponownie powołać do życia ORMO.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież