Warsztaty w Ekonomiku. Z Telewizją Trwam i sitodrukiem

Opublikowano: 12 październik 2017, 17:40 Kategoria Aktualności
ekonomikzsp 1 garwolinwarsztatymediasitodruk

W dwóch ciekawych szkoleniach wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie w pierwszych dniach października.

10 października odbyły się w szkole warsztaty medialne „Zrozumieć media” prowadzone przez wykładowców, dziennikarzy, montażystów i operatorów z Wyższej Szkoły Społecznej i Medialnej w Toruniu. Program składał się z trzech części: telewizyjnej, radiowej i prasowej.

Głównym celem warsztatów było ukazanie mediów od zaplecza. Uczniowie mieli okazję wcielić się w rolę dziennikarzy i operatorów kamer. Zgłębili tajniki montażu dźwięku oraz obrazu. Warsztaty cieszyły się dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród młodzieży i nauczycieli.

Warsztaty sitodruku

W dniach 9-11 października uczniowie klas artystycznych: 1b LO i 3b LO oraz technikum 3 TCPG pod czujnym okiem instruktorek designu pani Ani i pani Oli, poznawali tajniki serigrafii. Uczniowie  podczas warsztatów wykonali własne projekty a następnie nadruki na koszulkach i torbach. Efekty pracy można przez tydzień podziwiać na szkolnym korytarzu.

mat. pras./opr. red.

fot. ZSP 1 Garwolin

Komentarze  

+3 #4 Oni jedynie mogli pokazaćTrwam 2017-10-16 12:15
jak zniekształcać i zakłamywać medialnie rzeczywistość. W tym są mistrzami świata.
Cytować
0 #3 CIAGLE ZSPLbarbi 2017-10-15 17:23
CZYZBY DYREKTORKA SIE NAWRÓCIŁA?TO NIE MOZLIWE ONA CIAGLE L...E D.... CHCIAŁOWSKIEMU Z bo kare za drzewa nielegalnie wyciete trzeba płacic, to juz pewnie 300 tys z procentami. a starosta nie daje kasy bo ABW CZY INN SŁUZBY TYM SIE MOGA ZAJAC
Cytować
0 #2 oszukana zmianawąchodzk 2017-10-13 19:57
Czyzby Ekonomik jako PSL-OWSKO SLD- OWSKA SZKOŁA, CHCIAŁA ZMIENIĆ WIZERUNEK, TO CHYBA NIEMOŻLIWE PRZY TEJ DYREKCJI, TO TWARDY BETON PSL I KOMUNY!!!
Cytować
+4 #1 Dobra zmiana zawitała do EkonomcaJanko Muzykant 2017-10-12 22:13
Koniec świata! Ojciec Dyrektor w Ekonomcu! Szkoła idzie w kierunku dobrej i jedynej zmiany!. Tylko, że połowa kadry pedagogicznej jest na przekór naukom Ojca Dyrektora. Może w Ekonomcu otworzą filię rydzykowej szkoły. Bravo Bravíssimo.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież