Złote i diamentowe gody w gminie Łaskarzew

Opublikowano: 13 październik 2017, 06:51 Kategoria Aktualności
gmina łaskarzewzłote gody

Złote i diamentowe świętują w tym roku pary z gminy Łaskarzew. Jubileuszowa uroczystość, pełna wzruszeń i niespodzianek, odbyła się w Domu Ludowym w Krzywdzie.

Życzenia jubilatom składali w środę m.in. kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Łaskarzewie Magdalena Wojdyga, wójt gminy Łaskarzew Marian Janisiewicz, przewodniczący rady gminy Jerzy Błachnio, proboszcz parafii Łaskarzew ks. Edmund Szarek.

 

Jubilaci obchodzący 50. rocznicę ślubu otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez prezydenta kraju. Miłą niespodzianką dla par, które przeżyły sześć dekad razem, były medale wybite specjalnie na tę okazję przez urząd gminy. Pary usłyszały podczas uroczystości życzenia nagrane przez ich bliskich. Złote Gody uświetnił występ uczniów miejscowej szkoły.

 

Jubilaci obchodzący Złote Gody (50 lat): Helena i Roman Kopikowie (Celinów), Halina i Jan Gładyszowie (Leokadia), Janina i Szymon Zackiewiczowie (Stary Pilczyn), Janina i Edward Górkowie (Grabina), Cecylia i Józef Żakowie (Izdebno Kolonia), Danuta i Jan Talarkowie (Sośninka), Jadwiga i Edward Skoczkowie (Lipniki), Pelagia i Stefan Rybiccy (Melanów).

Diamentowe Gody (60 lat) obchodzili: Lucyna i Henryk Zięcinowie (Celinów), Teresa i Stanisław Magnewscy (Kacprówek), Helena i Henryk Mądrzy (Budy Krępskie), Genowefa i Jan Kendziorowie (Dąbrowa).

Jak na jubileuszową uroczystość przystało były gratulacje, życzenia, prezenty i szampan.

łk

Komentarze  

0 #2 TorreadorDEK 2017-10-14 07:41
Najważniejsze , że nareszcie pokazał się "Nas Maniek"
Cytować
+2 #1 A czy przypadkiem nie powiini być?Mądrala z Reducina 2017-10-13 13:34
p. Kopik, p. Gładysz, p. Zackiewicz, p. Górka, p. Żak, p.Talarek, p. Skoczek, p. Zięcina, p. Kendziora?
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież