Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 09 październik 2017, 13:26 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 2 do 8 października

Wypadek w Łukówcu

8 października w Łukówcu doszło do zderzenie dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letni mężczyzna kierujący osobową toyotą, podczas wykonywania manewru wyprzedzania, zderzył się ze skręcającym w lewo osobowym audi kierowanym przez 49-letniego mężczyznę, po czym uderzył w słup energetyczny. Ogólnych potłuczeń doznała 48-letnia pasażerka audi i została przewieziona do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadza policjanci z PP Pilawa.

Znów ukradli paliwo z budowy S17

W nocy z 3 na 4 października w Korytnicy nieznani sprawcy dokonali kradzieży paliwa w ilości około 500 litrów z trzech pojazdów ciężarowych zaparkowanych przy budowie drogi S17. Ustaleniem sprawców kradzieży paliwa zajęli się policjanci z PP Trojanów.

Nietrzeźwi na drogach

4 października w Sulbinach policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 46-latka, który kierował osobowym fiatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,49 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. 8 października w Wildze funkcjonariusze zatrzymali 35-letniego kierowcę osobowego opla, który miał 2,1 promila w organizmie oraz prowadził pojazd pomimo dożywotniego zakazu kierowania pojazdami. Tego samego dnia w Maciejowicach dzielnicowy zatrzymał kierowcę osobowego vw, który miał 1,26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Zatrzymali poszukiwanego

7 października w Pilawie policjanci z tamtejszego posterunku zatrzymali 17-letniego mężczyznę, który był poszukiwany celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Poszukiwania prowadzili policjanci z KMP Płock.

KPP Garwolin/oprac. red.

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież