Piotr Stępniak przyjedzie do Garwolina

Opublikowano: 05 październik 2017, 06:48 Kategoria Aktualności
piotr stępniakgarwolin

Piotr Stępniak był groźnym bandytą. Kierował grupą przestępczą. Handlował bronią i narkotykami. Sprzedawał kobiety do domów publicznych. Teraz jest terapeutą uzależnień. Swoimi doświadczeniami podzieli się podczas sobotniego spotkania w Garwolinie.

Stępniak brał udział w więziennych buntach i wojnach gangów. Niejednokrotnie był o włos od śmierci. W świecie przestępczym był znany pod pseudonimem Gepard. W zakładzie poprawczym spędził cztery lata, a w więzieniu 24.

Teraz jest terapeutą uzależnień. Jeździ po szkołach, domach kultury, poprawczakach, zakładach karnych. Ewangelizuje i prowadzi spotkania, podczas których ostrzega młodzież przed drogą, którą on sam przeszedł. Stał się jednym z bohaterów głośnej serii „Byłem gangsterem”, prezentowanej w TVP.
Jak z bezwzględnego bandyty stał się dobrym człowiekiem, który pomaga innym? Na to pytanie będzie można usłyszeć odpowiedź w najbliższą sobotę, 7 października. Spotkanie z Piotrem Stępniakiem i jego ekipą odbędzie się w budynku przy ul. Kościuszki 36 w Garwolinie (wejście od podwórza). Początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

mat. pras.

Komentarze  

+3 #1 WspaniałyJurek 2017-10-06 10:37
Postać wspaniała. Tylko ciekawe czy pan gepart ma na sumieniu ludzkie życie. Jeżeli tak to szczególnie należy polecić go dla młodzieży. Życiorys godny naśladowania. Bierzcie z niego przykład i handluuuujta amfą ile się da.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież