Trojanowscy stróże prawa zatrzymali 34-latka, który znęcał się nad swoją rodziną. To jednak nie jedyny zarzut, jaki usłyszy mężczyzna, bowiem w domu w którym zamieszkiwał policjanci znaleźli broń oraz amunicję.

Po koniec tygodnia, oficer dyżurny garwolińskiej jednostki odebrał telefon, gdzie mężczyzna zgłosił awanturę w domu. Na miejsce udali się funkcjonariusze z Posterunku Policji w Trojanowie, gdzie ustalili, że 34-letni mężczyzna znęca się nad rodziną z którą zamieszkuje. Sprawca przemocy znęcał się nad swoją 84-letnią babcią oraz 50-letnim niepełnosprawnym wujkiem, w ten sposób, że ubliżał im, groził, bił i wyganiał z domu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

To jednak nie wszystko, gdyż wyszło jednak na jaw, że mężczyzna posiada w miejscu zamieszkania broń, którą groził babci. Po dokonanym przeszukaniu, mundurowi   odnaleźli 3 sztuki broni. Stróże prawa zabezpieczyli ponadto 33 sztuki amunicji. Mężczyzna w przeszłości  miał już prowadzone postępowania za znęcanie nad rodziną i najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym jako tymczasowo aresztowany.

Mężczyźnie grozi kara nawet 10 lat więzienia.

KPP Garwolin

fot. sxc.hu

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież