Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 25 wrzesień 2017, 12:01 Kategoria Aktualności
policjakronika

Kronika zdarzeń kryminalnych KPP Garwolin od 18 do 24 września.

Wypadek w Przyłęku

18 września w Przyłęku (gm. Sobolew) ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 22-letni mężczyzna, kierując osobowym audi z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem po czym zjechał do przydrożnego rowu, gdzie bokiem samochodu uderzył w skarpę drzewa. W wyniku zdarzenia ciężkich obrażeń ciała doznali kierujący oraz 34-letni pasażer pojazdu. Na miejsce zostało zadysponowane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz karetka, które przetransportowały rannych do szpitali. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Kierowali mimo zakazu

18 września w Łaskarzewie policjanci zatrzymali P. M., (lat 28 zam. pow. Garwolin), który kierował osobowym audi, pomimo wydanej  decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

19 września łaskarzewscy policjanci zatrzymali P. M., lat 28 zam. pow. Garwolin, który kierował osobowym audi, pomimo wydanej  decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Pijany na skradzionym rowerze

20 września policjanci z PP Sobolew, zatrzymali P. B., lat 38 zam. pow. Garwolin, który po drodze publicznej kierował rowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna poruszał się skradzionym rowerem. Podczas wykonywanych czynności ustalono, że mężczyzna dokonał dodatkowo kradzieży 3 innych rowerów. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Ukradł alkohol i narzędzia

22 września w Woli Miastkowskiej nieznany sprawca, włamał się do budynku mieszkalnego, skąd dokonał kradzieży produktów spożywczych i alkoholowych oraz narzędzi warsztatowych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Uciekł z wędlinami

22 września w Chęcinach nieznany sprawca, włamał się do sklepu skąd dokonał kradzieży papierosów, chemii przemysłowej, kart telefonicznych oraz wędlin. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Wypadek na zieleniaku

23 września w Garwolinie przy ul. Krótkiej 68-letni mężczyzna, kierując osobowym vw, podczas wykonywania manewru cofania z ul. Nadwodnej w ulicę Krótką z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn stracił kontrolę nad kierowanym samochodem w wyniku czego uderzył w znak drogowy, potrącił piesze poruszającą się chodnikiem, a następnie uderzył w prawidłowo zaparkowane na ul. Krótkiej nie uczestniczące w ruchu drogowym samochody m-ki Seat, Citroen i Opel. W wyniku zdarzenia kobiety zostały przewiezione do szpitali. Jedna z pieszych po udzieleniu pomocy medycznej została wypisana do domu. Kierowca pojazdu trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Do Trojanowa z Tarnowskich Górach

23 września w Trojanowie policjanci zatrzymali 22-letnia kobietę, poszukiwaną do ustalenia miejsca pobytu przez Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach.

Prawie się włamali

23 września w Garwolinie nieznani sprawcy, usiłowali włamać się do wnętrza budynku mieszkalnego, lecz zamierzonego celu nie osiągnęli z uwagi na załączenie się alarmu i przyjazd na miejsce załogi ochrony. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Poszukiwany w Pruszkowie znaleziony w Garwolinie

24 września policjanci z KPP Garwolin, zatrzymali 44-letniego mężczyznę, poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu przez KPP w Pruszkowie.

Rekordzista tygodnia

24 września na garwolińskiej obwodnicy policjanci z PP Pilawa zatrzymali V. S., lat 36 zam. Ukraina, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 3,27 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

KPP Garwolin

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież