Policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie zatrzymali mężczyznę, który z terenu Sobolewa kradł rowery. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży.

W czwartek policjanci z sobolewskiego posterunku, zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży roweru. - Analizując zebrane materiały policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna od początku wakacji dokonał kradzieży sześciu rowerów z terenu Sobolewa. Pokrzywdzeni wartość rowerów wyceniali od 600 do 1000 złotych. Zatrzymany przyznał się do kradzieży rowerów – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Trzy z rowerów zostały odzyskane i wróciły do prawowitych właścicieli, a inne zostały wstawione do komisu i sprzedane.

Mężczyzna trafi przed oblicze sądu.

KPP Garwolin/opr. łk

fot. archiwum

 

Komentarze  

0 #3 ???Kasia 2017-09-20 08:54
do Piotr: a może zamiast kraść, powinien wziąć się za robotę?
Cytować
-4 #2 SłaboPiotr 2017-09-16 19:55
Głupi gościo. Jak już kraść to na pewno nie rowery a jak już za to się brał to mógł je chociaż wywozić dalej No i zająć się oznaczeniami roweru. Przecież teraz to nie problem żeby numery roweru które się na nim znajdują i które umożliwiają identyfikacje
Cytować
-4 #1 SędziaZgred 2017-09-16 17:24
No proszę jaki zaradny życiowo młody człowiek. Wszak zgodnie z pilawsko-garwol ińskimi standardami ten typek nie ukradł rowerów tylko wykazał się zaradnością życiową i powinien być wzorem dla jeszcze młodszych pilawiako-garwo laków.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież