Jacek Szczęch bohaterem „Zawodowych handlarzy” TVN Turbo

Opublikowano: 05 wrzesień 2017, 17:06 Kategoria Aktualności
tvn turbojacek szczęchzawodowi handlarze

Już dziś o 22.15 na antenie TVN Turbo premiera drugiego sezonu programu „Zawodowi handlarze”. Do obsady produkcji dołączył Jacek Szczęch z Sobolewa, prowadzący firmę w Korytnicy (gm. Trojanów).

„Zawodowi handlarze” mieli premierę w wiosennej ramówce TVN Turbo. W jednym z odcinków, w roli odsprzedającego samochód, wystąpił Jacek Szczęch, zajmujący się od 2003 roku importem samochód ze Szwajcarii. Jak się okazało nie był to ostatni epizod mieszkańca Sobolewa na antenie tej stacji.

Przedsiębiorca, prowadzący działalność w Korytnicy (gm. Trojanów), dołączył do obsady 2. sezonu „Zawodowych handlarzy”. Jacka Szczęcha zobaczymy w każdym z 12 odcinków serii, w wymiarze 8 z 30 minut programu. – Występ w programie traktuję jako przygodę. Sam jestem ciekaw, jak to wszystko wyjdzie. Zdecydowałem się na występ w programie także z powodów biznesowych, chcąc przybliżyć moją działalność szerszemu gronu – przyznaje w rozmowie z nami. 45-latek, który wczoraj świętował urodziny, podkreśla, że program nie jest reżyserowany.

Premierowe odcinki 2. sezonu programu będą emitowane we wtorki o godz. 22.15. Pierwszy już dziś. Jacek Szczęch zdradza w rozmowie z nami, że w jesiennych odcinkach nie zabraknie innych akcentów związanych z powiatem garwolińskim.

Aktualnie przedsiębiorca jest w trakcie rozmów z producentami na temat udziału w kolejnej serii programu.

„Zawodowi handlarze” opowiada o kulisach pracy w branży sprzedaży aut używanych. Obok Jacka Szczęcha, zobaczymy przedsiębiorców znanych z pierwszej serii – Roberta i „Wąskiego”, zajmujących się sprowadzaniem aut z Japonii oraz właściciela komisu aut z Łodzi.

Łukasz Korycki

fot. TVN Turbo, na głównym zdjęciu Jacek Szczęch pierwszy z prawej

Komentarze  

0 #1 nieudany zakupPaweł 2018-01-18 16:46
Handlarz? Przy mnie zakupił online Toyotę Yaris w Szwajcarii. Auto miało byc pierwszym samochodem mojej córki. Zwodził mnie ponad miesiąc a jak zatelefonował, że autko jest to zaprezentował inny pojazd, kawał złomu bez jednego elementu nie wymagającego napraw blacharskich. Żenada.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież