Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 04 wrzesień 2017, 07:15 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji od 28 sierpnia do 3 września.

Włam po papierosy i alkohol

29 sierpnia w Wildze, nieznani sprawcy, włamali się do sklepu spożywczo-przemysłowego, skąd dokonali kradzieży artykułów spożywczych, przemysłowych, tytoniowych i monopolowych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych.  Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców kradzieży zajęli się policjanci z PP Wilga.

Na podwójnym gazie

30 sierpnia w Garwolinie policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali W. M., (lat 46 zam. pow. Garwolin), który kierował osobowym peugeotem, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0,44 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Uderzył w motocyklistę

30 sierpnia w Pilawie przy al. Wyzwolenia, ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 74-letni mężczyzna, kierujący osobowym daewoo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo 51-letniemu motocykliście. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący motocyklem Honda  i został przetransportowany do szpitala. Kierujący zbadani na stan trzeźwości z wynikiem negatywnym. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Wypadek z udziałem „elki”

30 sierpnia w Mierżączce na DK nr 17, ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 49-letni mężczyzna kierujący osobowa hondą jadąc w kierunku Lublina na odcinku przebudowy drogi z dotychczas  nieustalonych przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu zderzając się z trzema jadącymi prawidłowo pojazdami poruszającymi się w kierunku Warszawy – osobowym oplem (nauka jazdy), dacią kierowaną przez 43-letniego mężczyznę oraz oplem kierowanym przez 44-letnią kobietę. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego do szpitala została przewieziona 44-letnia kobieta kierująca osobowym oplem. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Kierował z zakazem

31 sierpnia w Kamionce (gm. Borowie) policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali P. R., (lat 27 zam. pow. Łuków), który kierował motocyklem, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/opr. jd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież