Od wczesnych godzin popołudniowych w Garwolinie nagrywany jest teledysk do piosenki Kabaretu Czwarta Fala o roboczym tytule „Kiermana”. Na planie klipu pojawił się m.in. Chwytak. Czy nowy utwór będzie takim hitem jak „Wieśka Tico”?

O tym, że autorzy letniego hitu „Despasito” przyjadą do miasta nad Wilgą było wiadomo od kilku dni. Kabaret szukał na facebooku statystów do gry w teledysku do najnowszej piosenki o roboczym tytule „Kiermana”.

 

Na apel odpowiedziało kilkunastu mieszkańców Garwolina i okolic. Sceny były kręcone m.in. w domu przy Senatorskiej, w piwnicy bloku na os. Kościuszki, w Barze Mlecznym. Po zmroku rozpoczną się nocne zdjęcia z pościgu ulicami miasta. Widzowie na pewno zobaczą w klipie garwolińskie kury oraz... jaszczurkę - agamę brodatą.

Dlaczego artyści wybrali Garwolin? – Odpowiedź jest prosta. To dzięki pewnemu mieszkańcowi Garwolina. Dziękujemy za życzliwość mieszkańców. Jesteśmy pod wrażeniem przyjęcia nas tutaj – powiedzieli Mateusz Lewkowicz i Damian Lebieda. Do spółki z Bartłomiejem Cedro trio odpowiada za nowy utwór grupy.

O czym będzie „Kieramana”? Twórcy nie zdradzają wielu szczegółów. Na pewno jednym z motywów historii będą lewe interesy. Nie zabraknie też ujęć z suto zakrapianej napojami imprezy. Na planie teledysku pojawił się znany youtuber Chwytak. Jednak to nie jego w teledysku zobaczymy w charakterystycznym kartonie na głowie.

Teledysk ma mieć wkrótce premierę na kanale KCF.

Aktualizacja, 1 września, godz. 17.15. Link do teledysk

.

Łukasz Korycki

Komentarze  

+5 #2 bleeeejagoda 2017-08-24 08:54
Niedobrze się robi jak rodzina W się promuje
Cytować
-1 #1 teledysk 4falaKamil 2017-08-23 23:57
Wreszcie w domku, chłopaki jeszcze nagrywają, Dzięki za mnóstwo wrażeń i miło spędzony czas.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież