Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 14 sierpień 2017, 13:32 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 7 do 11 sierpnia

Wypadek w Leszczynach
7 sierpnia w Garwolinie na ul. Andersa doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letnia kobieta, kierująca osobowym audi, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku 30-letnim motocyklistą. Kierujący byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca kobieta i została przetransportowana do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Nie ustąpił pierwszeństwa. Dwie osoby w szpitalu

9 sierpnia w Chrominie doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kierujący osobowym audi, wyjeżdżając z parkingu sklepowego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym osobowym seatem. Kierowcy byli trzeźwi. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznali obydwaj kierujący i zostali przetransportowani do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pijana na skuterze

9 sierpnia w Trąbkach na ul. Czarna Droga doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu i skutera. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni kierowca peugeota, podczas wykonywania manewru cofania, nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym skuterem. 48-letnia pasażerka skutera z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi, a pasażerka jednośladu miała 2,20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Nietrzeźwi na drogach

10 sierpnia w Garwolinie policjanci z KPP Garwolin zatrzymali 34-latka, który kierował osobowym bmw, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,95 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Tego samego dnia w miejscowości Zabruzdy Kolonia funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który kierował ciągnikiem rolniczym MTZ, znajdując się w stanie nietrzeźwości - 2,73 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Zdarzenia z weekendu (12-13 sierpnia) zostaną dodane w środę.

KPP Garwolin/oprac. jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież