Anna Balas z Woli Rowskiej (gm. Łaskarzew) obchodziła wczoraj swoje 100. urodziny. Przy świętowaniu tego pięknego jubileuszu oprócz rodziny nie zabrakło także przedstawicieli władz samorządowych .

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia życzeń przez przedstawicieli władz i rodzinę oraz tradycyjne zdmuchnięcie świeczek przez jubilatkę. - W dniu dzisiejszym przyjmij od całej rodziny najlepsze życzenia, zdrowia, wielu sił i pogody ducha na nadchodzące lata. Niech będą ona pomyślne i szczęśliwe – brzmiały życzenia złożone przez całą rodzinę.

Anna Balas urodziła się 26 lipca 1917 roku w Pilczynie, tam wychowała się i założyła rodzinę. Od 24 lat mieszka w Woli Rowskiej. Ma 4 córki, 13 wnuków, 29 prawnuków i 2 praprawnuków. 26 lipca to dla niej podwójne święto –rocznica urodzin i imieniny.

Jubilatka jest bardzo cenionym członkiem swojej rodziny i jej potomkowie nie starają się ukryć, że wiele pani Annie zawdzięczają i jej im bardzo bliska.

- Jestem do babci bardzo przywiązana, mieszka tutaj odkąd pamiętam i zawsze wspierała mnie i pomagała mi w każdy możliwy dla niej sposób – mówiła najmłodsza wnuczka jubliatki, Joanna Konopacka.

W uroczystościach jubileuszowych wzięli udział nie tylko najbliżsi i rodzina pani Anny, ale także miedzy innymi przedstawiciele władz samorządowych gminy Łaskarzew na czele z wójtem Marianem Janisiewiczem.

Nikodem Majewski

fot. Przemysław Dębek

 

Komentarze  

0 #3 do Miwszkanca z Wolioloolo 2017-07-30 09:25
Najważniejsze aby niby VIP-y zaprezentowali się jak najlepiej Nas Maniek , Katabas i niby Przewodniczący Rady. Prawda że bardzo ładnie sie prezentują , tylko u niby Przewodnicząceg o przydałby się bardziej efektowny zbiornik na tort i szampan.
Cytować
+3 #2 fotoMieszkaniec z Woli 2017-07-28 22:44
Cytuję pan cogito:
może zainwestujcie w fotografa, albo chociaż w jakiś kurs robieni zdjęć, bo te zdjęcia Szanownej Jubilatki raczej nie dodają jej powagi...


Mnie zdjęcie tytułowe prawie wzruszyło. Nie widze sensu w szukaniu problemu. Na każdym portalu ta pani wygląda tak jak wygląda 100letnia osoba :) Autor komentarza spodziewał się skaczącej czterdziestki? Tak wygląda życie.
Cytować
-5 #1 fotopan cogito 2017-07-27 14:16
może zainwestujcie w fotografa, albo chociaż w jakiś kurs robieni zdjęć, bo te zdjęcia Szanownej Jubilatki raczej nie dodają jej powagi...
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież