Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 24 lipiec 2017, 09:18 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 17 do 21 lipca

Podróż zakończyli w rowie

18 lipca w Wygodzie 20-latek, będąc w stanie nietrzeźwości – 1,89 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, kierował osobowym vw, zjechał do przydrożnego rowu dachował oraz uderzył w słup energetyczny. Mężczyzna podróżował sam. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa. Do podobnego zdarzenia doszło dzień później w Mariańskim Porzeczu. 52-latek miał 2,35 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, kierował osobowym mercedesem i zjechał do przydrożnego rowu. Podróż w rowie zakończył też 25-letni kierowca osobowego nissana – miał 3,06 promila w wydychanym powietrzu. Do zdarzenia doszło 21 lipca w Hucie Żelechowskiej. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Włamanie w Maciejowicach

18 lipca w Maciejowicach nieznani sprawcy, włamali się do sklepu spożywczo-przemysłowego, skąd dokonali kradzieży wyrobów tytoniowych i monopolowych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 10 tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Maciejowice.

Wypadek na Mazowieckiej w Garwolinie

18 lipca w Garwolinie na ul. Mazowieckiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem skutera i samochodu osobowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym oplem nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu skuterowi, którym kierował mężczyzna, co doprowadziło do upadku kierującego skuterem i doznania obrażeń ciała. Po udzieleniu pomocy medycznej został na obserwacji w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Na podwójnym gazie

17 lipca w Garwolinie policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 24-latka, który kierował osobową fiatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 3,19 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze  

0 #1 PicieEgon 2017-07-29 21:38
Redakcjo może więcej o tym Uninie. Był butelkowóz, kosmetyki to i w końcu jeszcze lepsze zdarzenia. Na tym nie koniec bo to nieobca praktyka co najmniej jeszcze jednego
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież