Rusza modernizacja szkoły w Żelechowie

Opublikowano: 21 lipiec 2017, 08:46 Kategoria Aktualności
żelechówedukacja

Ponad 2 mln zł będzie kosztowała modernizacja budynku szkoły i warsztatów mechanicznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie. Placówkę czeka gruntowny remont. Umowa z wykonawcą inwestycji została już podpisana.

19 lipca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie została podpisana umowa na modernizację budynku szkoły i warsztatów mechanicznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie. Wartość szacunkowa zamówienia według kosztorysu inwestorskiego to 1 762 715 zł netto. Kontrakt z wykonawcą opiewa na kwotę 2 165 450 zł brutto. Za kilka dni wyłoniona w przetargu firma z Krzywdy rozpocznie prace. Ich zakończenie zaplanowano na luty 2018 roku.

 

Zakres zadania obejmuje rozbiórkę ścian działowych, rozbiórkę komina , wznoszenie nowych ścian działowych, roboty tynkarskie, roboty posadzkarskie, wymianę stolarki i ślusarki wewnętrznej, roboty gipsowe, roboty malarskie, wymianę instalacji elektrycznej, wymianę i wykonanie instalacji wodociągowej, wymianę i wykonanie kanalizacji sanitarnej i wykonanie instalacji wentylacji.

garwolin-starostwo.pl/oprac. jd

fot. garwolin-starostwo.pl

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież