Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 18 lipiec 2017, 07:32 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinpolicyjna kronika

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 10 do 16 lipca

Kolizje z promilami

15 lipca w Uninie 31-letni mężczyzna, będąc w stanie nietrzeźwości – 1,47 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - kierował osobowym fordem i doprowadził do kolizji drogowej z zaparkowanym oplem. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. Tego samego dnia w Trąbkach pijany 19-latek (1,93 promila alkoholu w wydychanym powietrzu), stracił panowanie nad osobową hondą i wjechał do przydrożnego rowu. Postępowanie prowadza policjanci z PP Pilawa.

Ukradli auto spod bloku

W nocy z 9 na10 lipca w Garwolinie na ul. Kościuszki nieznani sprawcy z parkingu przyblokowego dokonali kradzieży pojazdu marki Audi A6 typu kombi (kolor czarny, rok produkcji 2005). Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę 30 000 złotych. Odzyskaniem skradzionego pojazdu i ustaleniem sprawców kradzieży zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Zatrzymali poszukiwanego

10 lipca w Trojanowie policjanci z PP Trojanów zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Włamanie w Reducinie

Pomiędzy 11 a 13 lipca w Reducinie nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego, skąd dokonał kradzieży dwóch skrzynek elektrycznych. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 1000 złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Ukradł uszkodzony motorower

13 lipca w Chęcinach nieznany sprawca dokonał kradzieży uszkodzonego motoroweru Romet, pozostawionego przy drodze. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 2000 złotych. Ustaleniami w tej sprawie i odzyskaniem jednośladu zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Na podwójnym gazie

15 lipca w Pilawie policjanci zatrzymali 24-letniego obywatela Ukrainy, który kierował osobową fordem, znajdując się w stanie nietrzeźwości (pobrano krew do badań). Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa. 16 lipca w Żelechowie zatrzymany przez funkcjonariuszy 38-letni kierowca osobowej hondy miał 2,24 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

KPP Garwolin/oprac.jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież