reklama

Gmina Garwolin wyśle Ci sms

Opublikowano: 14 lipiec 2017, 08:50 Kategoria Aktualności
gmina Garwolin
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Gmina Garwolin uruchomiła system powiadomień SMS. Żeby trafić do bazy, trzeba wysłać wiadomość tekstową lub wypełnić formularz na stronie internetowej samorządu. W zamian mieszkańcy będą otrzymywać informacje o zagrożeniach czy ważnych wydarzeniach w gminie.

- To odpowiedź na sugestie mieszkańców. Docierały do nas sygnały, że wiele osób nie wie o ważnych wydarzeniach w gminie, o istotnych spotkaniach w swoich miejscowościach, w sołectwie. Dzięki systemowi będą mieli lepsze dostęp do informacji - mówi Marcin Kołodziejczyk, wójt gminy Garwolin, zapewniając że na telefoniczne skrzynki odbiorcze trafią tylko ważne informacje, nie będzie spamu.

Rejestracja jest w pełni darmowa, mieszkaniec nie ponosi żadnych płatności związanych z otrzymywaniem wiadomości sms na swój telefon. Jedyny to koszt to opłata związana z wysłaniem pierwszej wiadomości z kodem rejestracyjnym (według cennika operatora), chyba że zdecydujemy się zarejestrować w bazie poprzez formularz dostępny na stronie internetowej gminy Garwolin.

reklama


Każde sołectwo otrzymało swój kod rejestracyjny ? w sumie jest ich 27. Gmina zobowiązuje się każdej osobie zarejestrowanej w systemie przesyłać wyselekcjonowane przez siebie treści dotyczące imprez kulturalnych i sportowych organizowanych na terenie gminy zarówno o charakterze lokalnym jak i ponadlokalnym oraz komunikatów dotyczących sytuacji kryzysowych, awarii, komunikatów meteorologicznych, zawiadomień urzędu, badań lekarskich czy szkoleń. Kod rejestracyjny dla każdego sołectwa umożliwi wysyłanie informacji np. o zebraniach w danej miejscowości tylko jej mieszkańcom.

jd

 


Komentarze  

0 #2 Link do rejestracjiJanek 2017-07-18 14:45
Tu jest link, przez który można się zarejestrować: https://panel.mprofi.pl/rejestracja/gg/
Cytować
+3 #1 SzkodaZdziwiony 2017-07-14 23:57
Aż dziwne, że redakcja w artykule nie zamieściła odrazu odnośnika (linku) do wspomnianej strony czy formularza rejestracyjnego o którym mowa w artykule. Przecież to samo z siebie się ciśnie by coś takiego dodać:/
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama