Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie mł. insp. Iwona Czarnocka wręczyła wczoraj  rozkaz zatwierdzenia na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie podinsp. Krzysztofowi Kędziorkowi.

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie ma zatwierdzonego I Zastępcę Komendanta. Dzisiaj Komendant  Powiatowy Policji w Garwolinie mł. insp. Iwona Czarnocka, wręczyła rozkaz podinsp. Krzysztofowi Kędziorkowi. Zatwierdzonemu komendantowi, dalszych sukcesów życzyła kadra kierownicza jednostki oraz policjanci i pracownicy garwolińskiej komendy.

Podinsp. Krzysztof Kędziorek służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku. Posiada bardzo bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych. Od samego początku – 27 lat jest  związany z garwolińska jednostką. Był między innymi Zastępcą Naczelnika i Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego. Posiada wyższe wykształcenie.

Z dniem 1 lipca 2017 roku Komendant Wojewódzki Policji z/s w Radomiu insp. Tomasz Michułka zatwierdził podinsp. Krzysztofa Kędziorka na stanowisko I Zastępcy  Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie.

KPP Garwolin

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież