Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 11 lipiec 2017, 07:02 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 3 do 9 lipca

Złodziej wziął klucz ze skrytki

4 lipca w Choinach nieznany sprawca, przy użyciu klucza pozostawionego przed domowników w umownej skrytce, dostał sie do wnętrza budynku mieszkalnego, skąd dokonał kradzieży pieniędzy oraz różnego rodzaju złotej biżuterii. Właścicielka oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy, zajęli się policjanci z PP Pilawa.

 

Kradzież w Oblinie

5 lipca w Oblinie nieznany sprawca z niezamkniętego domu dokonał kradzieży srebrnej i złotej biżuterii. Właścicielka oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawcy, zajęli się policjanci z PP Maciejowice.

Potrącenie rowerzysty w Garwolinie

7 lipca w Garwolinie na skrzyżowaniu ulic Al. Legionów i Wiejskiej doszło do potrącenia rowerzysty. 64-letni mężczyzna, kierując osobowym seatem wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka 19-letniemu rowerzyście. Rowerzysta z obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Garwolinie, gdzie pozostał na obserwacji. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pijany kierowca hondy

7 lipca w Maciejowicach policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował osobową hondą, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,61 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Do aresztu za narkotyki

7 lipca w Garwolinie policjanci u 41-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku – amfetamina. Sprawca został osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wypadek w Woli Starogrodzkiej

8 lipca w Woli Starogrodzkiej 22-letni mężczyzna, kierujący osobowym vw, z dotychczas nieustalonych przyczyn wypadł z drogi i dachował. W wyniku zdarzenia kierujący doznał urazu głowy i został przetransportowany na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież