Co? Gdzie? Kiedy?

Opublikowano: 07 lipiec 2017, 14:45 Kategoria Aktualności
weekend

Nie macie pomysłu na weekend? Zaplanujcie go razem z nami i wyjdźcie z domu!

Poniżej znajdziecie listę najważniejszych i najciekawszych naszym zdaniem wydarzeń w powiecie.

7 lipca (piątek)
Volta z Aleksandrą Domańską – na ekrany polskich kin wchodzi najnowszy film Juliusza Machulskiego. W komedii „Volta” będzie można zobaczyć także pochodzącą z Garwolina Aleksandrę Domańską. Premierowe pokazy odbędą się także w Kinie „Wilga”. Od piątku do wtorku codziennie będą aż dwa seanse. Sprawdźcie szczegóły

 

8 lipca (sobota)

Rocznica rozstrzelania mieszkańców Garwolina – to wydarzenie o zupełnie innym charakterze, ale tam także warto być. W sobotę o godzinie 18:00 pod pomnikiem przy głównym moście w Garwolinie zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze. To hołd dla rozstrzelanych 8 lipca 1944 roku mieszkańców Garwolina. Spotkajmy się i uczcijmy pamięć pomordowanych – zachęcają władze miasta.

9 lipca (niedziela)

Tłokowisko – nie lada gratka dla wielbicieli samochodów i motocykli – szczególnie tych starszej daty. W niedzielę na Terenach Rekreacyjnych „Zarzecze” odbędzie się 4. Edycja Tłokowiska. Podczas zlotu będzie można zobaczyć pojazdy klasyczne, auta zmodyfikowane oraz stare i nowe motocykle z całej Polski. O godzinie 15:00 widowiskowe „Tłoczno na mieście”, czyli przejazd klasyków ulicami Garwolina. W tym roku impreza ma także aspekt charytatywny – zlicytowany zostanie motorower, a cały dochód z licytacji zostanie przekazany na rehabilitację Wojtusia Muchy. Więcej informacji

Gminne zawody sportowo-pożarnicze w Górkach – to impreza organizowana przez Gminę Garwolin. Drużyny OSP z terenu gminy będą zmagać się o tytuł najlepszej, pokonując tory przeszkód, wykazując się umiejętnościami i szybkością. Emocje i niezwykłe widowisko – gwarantowane. Początek zawodów o godzinie 13:00.

Jubileusz 100 lat OSP Zabruzdy – czyli wielkie święto w gminie Miastków Kościelny. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabruzdach będą świętować jubileusz 100-lecia jednostki. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 13:00. O 13:30 zostanie odprawiona msza święta przy Domu Strażaka w Zabruzdach, a po niej zostaną wręczone medale i odznaczenia. W programie także uroczysta defilada i spotkanie okolicznościowe.

jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież