Drogowe fatum? Cztery wypadki w niecałą dobę

Opublikowano: 06 lipiec 2017, 13:34 Kategoria Aktualności
wilgalipówkidk 17dw 801policjamost

Karambol na drodze krajowej nr 17 w Anielowie (gm. Sobolew) był początkiem pechowej serii na drogach powiatu.

Przypomnijmy, że wczoraj w wyniku wypadku na krajowej „17” poszkodowanych, w różnym stopniu, zostało ponad 30 osób. Niewiele ponad godzinę później na moście przy Kościuszki w Garwolinie zderzyły się trzy samochody.

- Kierowca osobowego renault, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego opla i doprowadził do zderzenia. Następnie opel zderzył się z poprzedzającym osobowym audi. Efekt domina. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny – wyjaśnia asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Po kolejnych dwóch godzinach policja interweniowała w Wildze. Tam na skrzyżowaniu DK nr 76 i DW nr 801 zderzyły się dwa samochody. - Kierowca osobowego vw, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do kolizji drogowej z osobowa toyotą. na sprawcę kolizji nałożono mandat karny – relacjonuje policjant.

Jakby tego było mało, dzisiaj przed godz. 7 w Lipówkach na DK nr 17 doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. - 31-letni mężczyzna, kierujący dostawczym mercedesem nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył osobowej mazdy, którą kierowała kobieta w ciąży. Na sprawce kolizji nałożono mandat gotówkowy – mówi asp. sztab. Kapusta.

Łukasz Korycki

fot. czytelnik Grzegorz – kolizja w Wildze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież