Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 26 czerwiec 2017, 09:10 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 19 do 24 czerwca

Kradną z budowy S17

19 czerwca w Gończycach nieznany sprawca z terenu budowy drogi S17 dokonał kradzieży paliwa w ilości około 600 litrów, powodując straty w kwocie 2800 zł na szkodę firmy IMKOP. Ustaleniem sprawcy i odzyskaniem skradzionego mienia zajęli się policjanci z PP Sobolew. W nocy z 19 na 20 w Gąsowie nieznany sprawca włamał się do kontenera na terenie budowy S 17, skąd dokonał kradzieży narzędzi budowlanych w postaci: młotów, szlifierek pilarek, wiertarek, pił przedłużaczy, pomp, przetwornic oraz wibratorów. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 50 tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Na podwójnym gazie

19 czerwca w Dębówce policjanci zatrzymali 37-latka, który kierował osobowym vw, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,35 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów. 21 czerwca w Maciejowicach dzielnicowy z zatrzymał 46-letnią kobietę, która kierowała osobowym mercedesem, mając 2,39 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Potrącenie rowerzysty w Garwolinie i Maciejowicach

21 czerwca w Garwolinie na ul. Kościuszki 40-letni kierowca osobowego opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 53-letniemu rowerzyście poruszającemu się po drodze dla rowerów, doprowadzając do zderzenia, na skutek którego rowerzysta doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. Tego samego dnia w Maciejowicach na ul. Rynek 37-letni kobieta, kierująca osobowym nissanem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 46-letniemu rowerzyście. W wyniku zderzenie rowerzysta doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala.

Podpalili pojemniki na śmieci na Stacyjnej

W nocy z 21 na 22 nieznany sprawca dokonał podpalenia trzech pojemników na segregowane odpady w Garwolinie na ul. Stacyjnej. Straty w wysokości 5535 zł poniosła Spółdzielnia Mieszkaniowa w Garwolinie. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Pijany kierowca wypadł z drogi

24 czerwca w Gocławiu 49-letni kierowca osobowego bmw na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Na miejscu policjanci z PP Pilawa ujawnili, że mężczyzna kierował pojazdem, będąc w stanie nietrzeźwości - 1,17 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież