Wypadek w Miętnem. Kierowcę wyciągnęli strażacy

Opublikowano: 23 czerwiec 2017, 10:36 Kategoria Aktualności
wypadekMiętne

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło dziś rano w Miętnem. Kierowcę jednego z nich z wyciągnęli strażacy. Poszkodowany trafił do szpitala.

Informację o zdarzeniu strażacy otrzymali przed godziną 8:00. - Do stanowiska kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Miętnem, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe: Volkswagen Golf i Ford Mondeo. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do kierującego Volkswagenem.

Następnie poszkodowanego ewakuowano z pojazdu i przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi pogotowia ratunkowego. Ponadto odłączono zasilanie elektryczne w pojazdach i dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych - informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

W akcji trwającej blisko godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP. Na miejscu zdarzenia pracowała także policja.

Aktualizacja 11:51

Jak informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie asp. szt. Marek Kapusta, kierowca osobowego vw stracił panowanie nad pojazdem i zatrzymał się w poprzek drogi. W vw uderzył prawidłowo jadący ford. Kierowca z vw został w stanie ciężkim zabrany do szpitala. Kierowca drugiej osobówki był trzeźwy. 72-letni kierowca vw, zmarł w szpitalu.

red.

fot. czytelnik

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież