W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Miastkowie Kościelnym odbyła się debata społeczna przygotowana przez Komendę Powiatową Policji  w Garwolinie we współpracy w Urzędem Gminy Miastków Kościelny.

Podczas środowego spotkania zaprezentowano informacje o strukturze i funkcjonowaniu jednostki w powiecie i gminie, przybliżono również zadania stawiane miejscowym policjantom, a w szczególności dzielnicowemu asp. szt. Andrzejowi Seroczyńskiemu. Omówiono stan bezpieczeństwa w  gminie i powiecie.

 

Uczestnicy spotkania mieli okazję włączyć się do dyskusji o bezpieczeństwie i przekazać swoje potrzeby oraz oczekiwania. Po raz kolejny  zachęcono  do korzystania z aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Moja Komenda, dzięki którym kontakt z Policją  jest jeszcze łatwiejszy. Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie mł. insp. Iwony Czarnockiej złożono podziękowania  za efektywną służbę policjantów z PP Miastków Kościelnych. Równocześnie komendant złożyła podziękowania na ręce wójta Jerzego Jaronia i przewodniczącego rady gminy Marcina Zająca za bardzo dobra współpracę i wspieranie mundurowych.

 

mat. pras.

Komentarze  

0 #1 nie_bezpieczniebronek 2017-06-24 23:15
bezoieczenstwo rzecz wzgledna, libacje pod golym niebem przy glosnej muzyce u jozia, picie na skwerku obok komendy i na przystankach malolatow, jazda po pijaku i jakos policja mimo monitoringu nic nie widzi
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież