Sukcesem zakończyły się wspólne poszukiwania zaginionej 51-letniej mieszkanki gminy Garwolin. Kobieta w niedzielę wyszła z domu na koncert podczas Dni Miasta i Powiatu, o czym poinformowała swojego męża. W niecałą dobę od zgłoszenia została odnaleziona.

W poniedziałkowe południe do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zgłosiła się rodzina zaginionej i złożyła zawiadomienie o zaginięciu 51-letniej córki. Kobieta miała opuścić dom i udać się na koncert podczas organizowanych „Dni Garwolina”, o czym poinformowała swojego męża. Miało się to stać w niedzielę, w godzinach popołudniowych i mimo poszukiwań rodziny do czasu zgłoszenia, kobiety nie udało się odnaleźć.

Po ustaleniu istotnych szczegółów dotyczących zaginionej do poszukiwań zostali zaangażowani garwolińscy policjanci. - Do akcji poszukiwawczej włączyli się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej, Społeczna Straż Rybacka w Garwolinie oraz mieszkańcy miejscowości gdzie zamieszkiwała kobieta. Po kilkunastu godzinach intensywnych działań, już około godziny 16 służby zaangażowane w poszukiwania  zostały poinformowane, przez jednego z mieszkańców, który dobrze znał okolicę, gdzie zamieszkiwała kobieta, że ujawnił on kobietę w pobliskim lesie. Okazało się, że sąsiad bardzo dobrze znał swoją okolicę i zaginioną sąsiadkę, gdyż nie mylili się. Była to poszukiwana 51-latka, która jak stwierdziła miała problemy z chodzeniem – relacjonuje asp. sztab. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Odnaleziona kobieta została przekazana przybyłej na miejsce załodze karetki pogotowia.

Policja dziękuje wszystkim postronnym osobom oraz innym służbom, które były zaangażowane w odnalezienie kobiety i przekazywały istotne informacje na jej temat.

KPP Garwolin/opr. Redakcja

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież