Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 19 czerwiec 2017, 13:37 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 12 do 18 czerwca

Zatrzymani za narkotyki

13 czerwca w Łaskarzewie policjanci w trakcie kontroli drogowej osobowego renaulta u 32-letniego pasażera pojazdu ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew. Dzień później w Garwolinie funkcjonariusze u 28-letniego mężczyzny ujawnili woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. 18 czerwca w Woli Rębkowskiej dzielnicowy z KPP Garwolin u 30-letniego mężczyzny ujawnił woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Sprawca został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Kradzież w Budziskach

14 czerwca w Budziskach nieznani sprawcy włamali się do pomieszczenia gospodarczego, skąd dokonali kradzieży kosiarki elektrycznej, przewodu elektrycznego, odważników różnej wagi, sekatora oraz 3 sztuk siekier. Odzyskaniem skradzionych przedmiotów i ustaleniem sprawców, zajęli się policjanci z PP Trojanów.

Pijani na drogach

15 czerwca w Lipówkach policjanci zatrzymali 26-letnigo mężczyznę, który kierował osobowym peugeotem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,17 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 16 czerwca w Łętowie policjanci z Borowia zatrzymali 59-latka, który kierował osobowym oplem, mając 2,1 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Tego samego dnia w Sobolewie 28-latek kierował osobowym renaultem mając 0,67 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany 17 czerwca 21-letni mężczyzna kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,47 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 18 czerwca w Jaźwinach policjanci zatrzymali 59-latka, który kierował osobowym land roverem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,81 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Wypadek w Rudzie Tarnowskiej

18 czerwca w Rudzie Tarnowskiej doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała jedna osoba. 26-letni kierowca osobowego vw nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewa. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka pojazdu i została przetransportowana do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież