Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 12 czerwiec 2017, 14:26 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji od 4 do 11 czerwca.

Stodoła za 100 tys. zł poszła z dymem
4 czerwca w Nowym Kębłowie (gm. Żelechów), z niewyjaśnionych na chwilę obecną okolicznościach, zaistniał pożar stodoły murowanej pokrytej blachą, w następstwie którego spaleniu uległo wnętrze stodoły, wraz z zawartością słomy i siana oraz sprzęt rolniczy. Pokrzywdzony na chwilę obecną oszacował straty na kwotę 100 tys. zł. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Na podwójnym gazie spowodował kolizję
5 czerwca. W Parysowie J. S. lat 55 , zam. pow. Garwolin doprowadził do kolizji drogowej z samochodem osobowym. Jak się okazało kierowca ciągnika rolniczego, w wydychanym powietrzu miał 2,05 promila alkoholu. Mężczyzna odpowie teraz za spowodowanie kolizji oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Prawo jazy już mu zostało zatrzymane. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Spacerowali z narkotykami

5 czerwca policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie dwa woreczki z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

8 czerwca doszło do podobnego zatrzymania, również w stolicy powiatu. U 35-latka stwierdzono woreczek z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Kierowała mimo zakazu

6 czerwca w Garwolinie policjanci drogówki zatrzymali W.S., lat 33 zam. pow. Warszawa, która kierowała osobową alfą, pomimo wydania decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Zabrali 800 paczek papierosów

7 czerwca w Wildze nieznani sprawcy, włamali się do budynku stacji benzynowej, skąd dokonali kradzieży ok. 800 paczek papierosów oraz pieniędzy. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Wilga.

Pijany na ciągniku

10 czerwca w Trojanowie miejscowy dzielnicowy zatrzymał S.B., lat 65 zam. pow. Garwolin, który kierował ciągnikiem rolniczym, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,03 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

KPP Garwolin/opr. jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież