Zmiana organizacji ruchu na ul. Kościelnej

Opublikowano: 05 czerwiec 2017, 14:56 Kategoria Aktualności

Uwaga kierujący pojazdami, z dniem 6 czerwca zostaje wprowadzona zmiana stałej organizacji ruchu na ul. Kościelnej w Garwolinie.

Na odcinku drogi od skrzyżowania z ul. Zgody do ul. Parkowej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. W związku z tym zostanie wprowadzony zakaz wjazdu w ul. Kościelną od skrzyżowania z ul. Zgody i nakaz jazdy w prawo w ul. Zgody.

Kierujący pojazdami chcąc zaparkować swoje auto na jezdni wzdłuż ogrodzenia kościoła będą musieli dojechać tam poprzez ul. Zgody, Nadwodną i Działyńczyków.

Zmiana w stałej organizacji ruchu wprowadzona została m. in. na wnioski policji i użytkowników drogi, aby udrożnić przejazd tą ulicą a jednocześnie nie likwidować miejsc postojowych wzdłuż kolegiaty.

UM Garwolin

Komentarze  

-2 #2 Odważnie i mądrze!Kobylasty 2017-06-05 22:14
Bardzo dobra inicjatywa. Jakiś kroczek dla poprawy płynności ruchu w mieście...
Cytować
+1 #1 celowa zagrywkasilver 2017-06-05 16:20
Jeśli już ma być zmiana organizacji ruchu w tym miejscu to ruch jednokierunkowy powinien odbywać się dokładnie w przeciwnym kierunku. Ulica Parkowa powinna być udrożnieniem dla świateł w centrum ( jadący w stronę Lublina będą mieli poważny problem z wydostaniem się z ul. Kościelnej, zwiększy się ruch na Sportowej, bo ta ulica stanie się rozsądną alternatywą dla przejazdu przez "główne światła" a tym samym przy przedszkolu, gdzie i tak natężenie ruchu jest ogromne. Brawo dla nieprzemyślaneg o rozwiązania, które z pewnością nie jest w interesie miasta i kierowców!
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież