Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 05 czerwiec 2017, 09:54 Kategoria Aktualności
KPP Garwolinkronika policyjnapolicja

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 29 maja do 3 czerwca

Uszkodzenie gazociągu

29 maja w Sobolewie na ul. Jana Pawła II mężczyzna w trakcie wykonywania prac koparką przy wykopie pod budowę chodnika nieumyślnie uszkodził rurę sieci gazociągu, w wyniku czego doszło do rozszczepienia i ulatniania się gazu ziemnego. Uszkodzony gazociąg znajdował się w pobliżu budynków mieszkalnych. Pracownicy Pogotowia Gazowego po przybyciu usunęli awarię ulatniania się gazu. Strażacy z PSP w Garwolinie w celu zapobieżenia rozprzestrzenienia się gazu użyli kurtyn wodnych. W związku z bliską odległością z zabudowań ewakuowano ludzi oraz osoby przebywające w kościele. W wyniku zdarzenia żadne osoby nie odniosły obrażeń ciała, jak również nie zostało uszkodzone mienie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Ukradł paliwo

30 maja w Mrokowie dotychczas nieustalony sprawca włamał się do zbiornika paliwa samochodu ciężarowego, skąd dokonał kradzieży około 400 litrów paliwa. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Trojanów.

Włamania do domów

30 maja w Kawęczynie nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, skąd dokonał kradzieży zastawy stołowej. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Ustaleniem sprawcy i odzyskaniem skradzionego mienia zajęli się policjanci z PP Maciejowice. 2 czerwca w Sulbinach złodziej dostał się do wnętrza domu, skąd dokonał kradzieży pieniędzy, biżuterii. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Ustaleniem sprawcy i odzyskaniem skradzionego mienia zajęli się policjanci z KPP Garwolin.

Dachowanie w Zwoli Poduchownej

2 czerwca w Zwoli Poduchownej mężczyzna kierujący osobowym audi nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Pasażer pojazdu został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Miastków Kościelny.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież