Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 22 maj 2017, 16:30 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 14 do 21 maja

Pijany najechał na pijanego

15 maja w Nowym Puznowie 29-letni kierowca osobowego bmw, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,13 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, najechał dwukrotnie na leżącego na jezdni 37-letniego mężczyznę, który także był pijany - miał 4,09 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Poszkodowany doznał obrażeń głowy i ciała i pozostał w szpitalu. Jak się okazało kierowca bmw nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Pijani rekordziści tygodnia

19 maja w Wilchcie dzielnicowy z ZP w Borowiu zatrzymał 24-latka, który kierował osobowym vw, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,44 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 20 maja w miejscowości Jagodne zatrzymali 39-letniego kierowcę osobowego mercedesa, mając 1,74 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Tego samego dnia w Zwoli Poduchownej policjanci z Żelechowa zatrzymali kierowcę skutera, który miał 1,95 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Miastków Kościelny. 21maja w Wildze zatrzymano 25-latka, który kierował osobowym seatem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,70 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Narkotyki w Starym Puznowie

16 maja w Starym Puznowie policjanci z WK KPP Garwolin w pomieszczeniach gospodarczych u 27-letniej kobiety i 37-letniego mężczyzny ujawnili 9 woreczków foliowych z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy oraz wagi elektroniczne. Osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia. Postępowanie prowadza policjanci z KPP Garwolinie.

Koparką na podwójnym gazie

16 maja w Kozicach policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 23-latka, który kierował koparko-ładowarką oraz wykonywał prace ziemne, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,75 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Rowerzystka trafiła do szpitala

20 maja w Cyganówce 31-letni mężczyzna, kierując osobowym oplem, przy dobrych warunkach atmosferycznych, na prostym odcinku drogi, w terenie niezabudowanym, wykonując manewr wyprzedania jadącej prawidłowo 56-letniej rowerzystki, nie zachował bezpiecznej odległości od wyprzedzanego pojazdu, wskutek czego zaczepił lusterkiem pojazdu o kierownik roweru, powodując upadek rowerzystki. W wyniku zderzenia kierująca doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież