Pomóż Jarkowi się obudzić!

Opublikowano: 19 maj 2017, 10:13 Kategoria Aktualności
Jarek Gałązkashellwypadek

To był wypadek, który dla niego skończył się wyjątkowo nieszczęśliwie. Obrażenia była tak poważne, że nikt nie dawał Jarkowi szans. Ale jeśli silny i walczy, a razem z nim jego najbliżsi walczą o to, by się wybudził. Ty też możesz pomóc Jarkowi!

„On nie przeżyje” – takie zdanie Ewa, żona Jarka, usłyszała po wypadku, który wydarzył się blisko dwa miesiące temu. Przeżył, choć wciąż jego stan jest bardzo poważny.

Jarek doznał rozległych urazów głowy: stłuczenie mózgu, złamania kości twarzoczaszki – obydwu oczodołów, żuchwy, szczęki, kości jarzmowej i czołowej ale żył! To już był cud. 2 godziny po wypadku wykonano trepanację czaszki, która uratowała Mu życie. Jednak Jego stan nadal jest bardzo poważny, ciągle istnieje zagrożenie życia, pojawiła się padaczka. Niestety nie wybudził się ze śpiączki farmakologicznej i do dnia dzisiejszego nadal śpi.tutaj pojawia się kolejny cud – Jarek odzyskuje swój, niczym niewspomagany oddech – pisze Ewa.

- Rehabilitujemy Go, stosujemy neurostymulację, oglądamy razem mecze ukochanego Arsenalu, słuchamy ulubionej muzyki, stwarzamy namiastkę domu, staramy się aby czuł się kochany i bezpieczny – dodaje Ewa.

W tej chwili Jarek przebywa na oddziale intensywnej terapii, co wiąże się z dużym ograniczeniem w możliwym czasie odwiedzin i rehabilitacji. Rodzina chciałaby, aby Jarek trafił do specjalistycznej kliniki, gdzie będzie jego szanse na szybkie wybudzenie i powrót do zdrowia będą większe.

- Możesz wesprzeć nas finansowo, ponieważ teraz bardzo potrzebujemy pomocy. Powrót Jarka do Nas będzie długi i kosztowny dlatego z góry bardzo dziękuję za każdy gest miłosierdzia okazany w naszą stronę.Wiesz? Dobro powraca! I to w zwielokrotnionej ilości. Jarek od zawsze to powtarza. Ja już się o tym przekonałam – zapewnia Ewa.

Pomóc Jarkowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “947 pomoc dla Jarosława Gałązki”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Jaroslaw:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Bank Zachodni WBK

Title: „947 Help for Jaroslaw Galazka”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Jarka:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “947 pomoc dla Jarosława Gałązki”

Więcej na www.kawalek-nieba.pl/jarek-galazka/

jd

fot. kawalek-nieba.pl

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież