Wiele znanych osób już wsparło charytatywną akcję na rzecz małych mieszkańców gminy Borowie – Zuzi i Bartka. Teraz czas na okazanie hojnego serca będą mieli mieszkańcy. Już w niedzielę o 14:00 rozpocznie się wielki festyn, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację dzieci.

Zuzia ma 5 lat. Od trzech lat walczy z chorobą – nieoperacyjnym guzem mózgu. Bartek jest 8-letkiem, który zmaga się z autyzmem. Całkowity dochód z niedzielnego festynu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitacje dwojga małych mieszkańców gminy Borowie.

Inicjatywę wsparło wiele znanych osób –między innymi przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, zawodnicy Legii Warszawa i czołówka polskiego MMA.

W programie niedzielnej imprezy każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Na scenie wystąpią lokalne zespoły ludowe i rozrywkowe, a gwiazdą wieczoru będzie Jarzębina ze swoim przeboje „Koko euro spoko”. Będą także pokazy ratownictwa przygotowane przez straż i policję, a dla dzieci dmuchany plac zabaw i malowanie buziek.

Dobra zabawa to jedno, ale nie można zapomnieć także o drugim najważniejszym aspekcie – pomocy. Wesprzeć Zuzię i Bartka będzie można, biorąc udział w loterii fantowej lub licytacji przedmiotów przekazanych na aukcję. A będzie w czym wybierać.

jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież