Bilans nocnej jazdy w Garwolinie

Opublikowano: 10 maj 2017, 07:43 Kategoria Aktualności

9 nałożonych mandatów karnych, 1 zatrzymany dowodów rejestracyjny pojazdu – to bilans działań policyjnych prowadzonych w związku z „nocną jazdą w Garwolinie”.

W sobotnią noc policjanci przeprowadzili działania prewencyjno-kontrolne w związku z nocną jazdą jaką urządzają sobie młodzi mieszkańcy nie tylko naszego powiatu ale i sąsiednich.

Uczestnicy gromadzą się w wyznaczonym miejscu, a następnie przemieszczają w wyznaczony rejon po ustalonej trasie. W trakcie jazdy niestety dochodzi do naruszeń przepisów ruchu drogowego, oraz zakłócania spoczynku i ciszy nocnej na co skarżą się mieszkańcy. Stąd też zdecydowana reakcja ze strony Policji, w trakcie której skontrolowano 23 pojazdy, w jednym przypadku zatrzymano dowód rejestracyjny z uwagi na zły stan techniczny pojazdu,  nałożono dziewięć mandatów karnych (braki w obowiązkowym wyposażeniu pojazdów, zły stan techniczny pojazdu).

Działania będą prowadzone nadal, policjanci będą bacznie przyglądać się, czy uczestnicy nie łamią przepisów prawa oraz zdecydowanie reagować na takie przypadki.

KPP Garwolin

fot. arch.

Komentarze  

-3 #1 Postawa obywatelskaWojtek63 2017-05-12 13:19
Ponieważ policja drogowa nie jest w stanie sama utrzymać porządku w ruchu drogowym, opiera się się na tak zwanej postawie obywatelskiej (czyli inaczej rzecz biorąc ormowsko- milicyjnych działaniach) Kamerki, skargi i donosy.
To jeden wielki wstyd dla policji.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież