Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 08 maj 2017, 14:01 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 29 kwietnia do 7 maja

Pijani rekordziści za kółkiem

1 maja policjanci z Miastkowa Kościelnego zatrzymali 48-latka, który kierował osobowym oplem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,97 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 2 maja w Żelechowie funkcjonariusze garwolińskiej drogówki zatrzymali 32-letniego kierowcę volvo, który miał 2,05 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 6 maja w Sobolewie dzielnicowy zatrzymał 36-latka, który kierował osobowym fiatem – miał 3,23 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. A dzień później w Wygodzie 31-letni mężczyzna kierował motorowerem, mając 1,89 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pijany kierowca jednośladu spowodował kolizję drogową. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Czołówka w Pilawie

2 maja w Pilawie na ul. Aleja Wyzwolenia 58-letni mężczyzna, kierując osobowym vw, nieumyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym osobowym vw golfem. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierowca golfa oraz jego pasażerka, gdzie pozostali na obserwacji. Kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadza policjanci z PP Pilawa.

Włamania w Sławinach i Pilawie

4 maja w Sławinach nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego, skąd dokonali kradzieży biżuterii. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie, zajęli się policjanci z KPP Garwolin. Dzień później złodzieje okradli włamali się do domu jednorodzinnego w Wildze. Ukradli biżuterię oraz sprzęt elektroniczny. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Wilga.

Zatrzymany w Rudzie Talubskiej

5 maja w Rudzie Talubskiej policjanci ujawnili u 34-letniego mężczyzny woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością amfetaminy. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia karny 2 lat i 3 miesięcy z zakładzie karnym.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież