Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 02 maj 2017, 12:32 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie od 24 do 28 kwietnia.

40-latka poszukiwana przez sąd

24 kwietnia policjanci z OPI KPP Garwolin, w trakcie legitymowania ujawnili poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Rykach do ustalenia miejsca pobytu, 40-letnia kobietę.

Kierował mimo zakazu

24 kwietnia policjanci drogówki zatrzymali S.W., lat 35,zam. pow. Łomża, który kierował dostawczym mercedesem, nie stosując się do wyroku sądowego. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

Dzielnicowy zatrzymał pijanego

25 kwietnia w Górznie miejscowy dzielnicowy zatrzymał Z.Sz., lat 65 (zam. pow. Garwolin), który kierował osobowym audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,49 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wypadek w Słupie

27 kwietnia w Słupie Pierwszym (gm. Borowie) kierujący samochodem ciężarowym m-ki Volvo, wraz z przyczepą ciężarowa, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, w wyniku czego na łuku drogi doszło do zderzenia przyczepy pojazdu ciężarowego z wymijanym pojazdem osobowym m-ki Seat. W wyniku zderzenia, mężczyzna kierujący osobówką doznał powierzchownych obrażeń, w związku z czym został  przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

KPP Garwolin/opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież