Pożar w Sulbinach

Opublikowano: 25 kwiecień 2017, 10:23 Kategoria Aktualności
pożarSulbiny

Wczoraj w nocy wybuchł pożar w budynku mieszkalnym w Sulbinach. Spaleniu uległo poddasze domu. W akcji brało udział aż 8 zastępów straży.

Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie kpt. Tomasz Biernacki zgłoszenie o pożarze przy ul. Długiej w Sulbinach straż otrzymała po godzinie 23:00.

- Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pożarem objęte jest poddasze budynku mieszkalnego. Strażacy wyposażeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych podali prąd wody do wnętrza obiektu oraz kolejne prądy wody z zewnątrz. Ponadto odłączono zasilanie elektryczne do budynku i zakręcono główny zawór gazu. Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do prac rozbiórkowych oraz dogaszania zarzewi ognia. Spaleniu uległo poddasze budynku - relacjonuje kpt. Tomasz Biernacki.

W akcji uczestniczyły trzy zastępy PSP oraz pięć zastępów OSP. Działania trwały ponad dwie godziny.

jd

fot. arch.

 

Komentarze  

+3 #2 Długa 2Jurek 2017-04-27 10:38
Warto by też wspomnieć o tym, że strażacy część czasu stracili na poszukiwanie pożaru na ulicy Długiej w Garwolinie, dopiero później udali się do Sulbin. Zbieżność nazw tych ulic stanowi często wiele utrudnień szczególnie dla dostawców i firm kurierskich.
Cytować
-1 #1 SprostowanieEgon 2017-04-27 06:58
Może warto napisać jak policja dała ciała. Zamiast do Sulbin przekazano że do Garwolina trzeba jechać na ul długą. Wpłynie to? Chałupa się w końcu spaliła.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież