Z policyjnej kroniki

Opublikowano: 24 kwiecień 2017, 10:31 Kategoria Aktualności
kronika policyjnapolicjaKPP Garwolin

Kronika zdarzeń kryminalnych z terenu powiatu garwolińskiego zaistniałych od 16 do 24 kwietnia

Pijany kierowca autobusu

23 kwietnia o godzinie 11:10 w Gończycach policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierującego w stanie nietrzeźwości. 47-latek kierował autobusem rejsowym relacji Łuków – Warszawa, mając w wydychanym powietrzu 0,31 mg/l alkoholu (I badanie) i 0, 28 mg/l alkoholu (II badanie). Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z PP w Sobolewie.

Pożar w Wildze

16 kwietnia w nocy w Wildze doszło do pożaru drewnianego domu, w wyniku którego uległ on całkowitemu spaleniu. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Pijani na drogach

16 kwietnia w Woli Życkiej policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 22-letniego kierowcę, mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował osobowym bmw, znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,77 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów. Tego samego dnia w Sulbinach mężczyzna kierujący osobowym oplem uderzył w przydrożne barierki. Jak się okazało mężczyzna znajdował się, w stanie nietrzeźwości - 2,81 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin. Kierowca także jest mieszkańcem powiatu garwolińskiego.

Zatrzymali poszukiwanego

19 kwietnia w Wilchcie policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali 55-letniego mężczyznę poszukiwanego w celu doprowadzenia do zakładu karnego.

Włamanie i kradzież w gminie Wilga

20 kwietnia w Goźlinie Górnym nieznani sprawcy włamali się do jednorodzinnego budynku mieszkalnego, skąd dokonali kradzieży sprzętu komputerowego. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Odzyskaniem skradzionego mienia i ustaleniem sprawców zajęli się policjanci z PP Wilga.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież